YENİ KAYMAKAM GÖREVE BAŞLADI

Çelikhan 20 Eylül 2017 13:52
Videoyu Aç YENİ KAYMAKAM GÖREVE BAŞLADI
A
a

Çelikhan’a Atanan Kaymakam Mustafa İkbal Eşki göreve başladı.

İlk mesajını Çelikhan Haber gazetesine veren Eşki Çelikhan’a hizmet etmek için çalışacağını ifade etti.
İki kurum üzerinde hassasiyet ile duracağını belirten Kaymakam Eşki,Milli Eğitim ve Diyanet kurumunun daha verimli ve aktif çalışması için projeler ve fikirler üreteceklerini belirtti.
 
Mustafa İkbal EŞKİ kimdir:
1981 yılında Osmaniye’de doğdu.Aslen Kahramanmaraşlı'dır.2006 yılında Gazi Üniversitesi  İİBF. Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. 2009 yılında İstanbul Üniversitesi, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü'nde Yüksek Lisansını tamamladı. 2007 – 2010 yılları arasında Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığında çalıştı. 
         2010 yılında, Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti.  Düzce’nin Gümüşova , Balıkesir’in  Manyas ve Balya İlçelerinde Kaymakam Vekilliği yaptı.
        Bir  Yıl süreyle Yabancı dilini geliştirmek ve İngiliz yönetim sistemi hakkında çeşitli incelemelerde bulunmak üzere İngiltere’de bulundu. Bu süre zarfında Londra Başkonsolosluğunda Dışişleri Bakanlığı Büyükelçilik  stajını tamamladı. 99.Dönem Kaymakamlık Kursunu üstün başarıyla tamamlayarak, 2014 yılında  Karabük/Eskipazar Kaymakamlığı, 2015-2017 arasında Aydın/Bozdoğan Kaymakamlığı yaptı.
Çelikhan haber gazetesi olarak kaymakam Mustafa İkbal Eşki’ye hoş geldin diyor yeni görevinde başarılar diliyoruz.
Kaynak : Çelikhan Haber
1000
icon
M.Hanifi acar 27 Eylül 2017 13:31

Yeni görev yeriniz hayırlı olsun.Güzel Çelikhanımıza yeniı hizmetler yapmanız temennisiyle Allah muvafak etsin.Hoşgeldiniz Size ,Çel,khanımıza ve Ülkemize hayırlı olsun

0 0 Cevap Yaz
MAHMUT Aldemir 20 Eylül 2017 22:38

Görevi hayırlı olsun İlçemize hoş geldiniz sayın Kaymakamımız.Birlik beraberlik içerisinde yaşamaya devam edeceğiz İnşallah.

0 0 Cevap Yaz
duyurular DUYURULAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir