TÜTÜNE İSTENEN CEZA 2 YIL ERTELENİYOR

Çelikhan 18 Mayıs 2019 16:39
Videoyu Aç TÜTÜNE İSTENEN CEZA 2 YIL ERTELENİYOR
A
a

Ak Parti Adıyaman Milletvekili ve Genel Merkez Disiplin kurulu başkanı Ahmet Aydın’ın öncülüğünde, Bir grup Ak Parti Milletvekili tarafından TBMM’ye 20 maddeden oluşan bir torba kanun teklifi yapıldı.

TBMM’ye sunulan torba kanununda bölgemizi yakından ilgilendiren tütün yasasını ilgilendiren madde de var.
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Kooperatiflerle ile ilgili yönetmelik çalışmasının tamamlanmaması nedeniyle, kanunun yürürlüğe girmesi durumunda tütün üreticilerinin büyük sıkıntı çekeceğini belirten Ak Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, bunu düşünerek üreticilerimizin rahat nefes almasını sağlamak için TBMM’ye bu teklifte bulunduklarını söyledi.
1 Temmuz 2019 yılında yasanın yürürlüğe girmesi ile tütün üreticilerin sıkıntıya düşeceğini bildiklerini ve kooperatiflerin sisteminin oturması adına bu sürenin üreticilerimiz açısından rahat bir nefes almasını sağlayacaktır.
Adıyaman Milletvekili arkadaşlarımız ile birlikte süreci takip ettiklerini ve takip etmeye devam edeceklerini de sözlerine ekleyen Aydın, emeği geçenlere teşekkür etti.


 
1000
icon
Hunerment 18 Mayıs 2019 21:35

Aloğlu kat ismini bu işe ben ve vekilim yaptık de...millet yiyor nasıl olsa...kendini de çelikhan nın unutulduğun gündemine getirirsin..:)))

0 2 Cevap Yaz
duyurular DUYURULAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir