Su Deposu Şantiyesinde Kavga: 2 Yaralı

Çelikhan 10 Ekim 2022 20:20
Videoyu Aç Su Deposu Şantiyesinde Kavga: 2 Yaralı
A
a

Adıyaman’ın Çelikhan İlçesine bağlı Korucak ve Şerefhan köyü yakınlarında yapımına başlanan su deposu şantiyesinde köylüler arasında çıkan kavgada 2 kişi yaralandı.

Alınan bilgilere göre öğle saatlerinde Korucak köylüsü olduğu belirtilen bir grup, şantiye sahasını taş ve sopalarla basıp, işçileri bu bölgede çalışma yapmaması konusunda uyararak iş makinelerini yakmakla tehdit etti.
Şantiye çalışanlarının çalışmayı durdurması üzerine bölgeden ayrılan Korucak köylüleri ile Şerefhan’lı köylüler arasında daha sonra çıkan taşlı ve sopalı kavgada Şerefhan köyünden 2 kişi yaralandı. Olay yerine intikal eden Jandarma ekipleri tarafından kavgaya karışanlar göz altına alındı. 112 ekipleri tarafından, yaralılardan durumu ağır olan bir kişi Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi, diğer yaralı Çelikhan Devlet Hastanesinde müşahede altına alındı.
Jandarma tarafından Korucak ve Şerefhan köylerinde geniş güvenlik önlemleri alınırken, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

 
1000
icon
KÖYLÜ 13 Ekim 2022 08:31

Basın ve yayın organlarının tarafsızlığı ilkelerini göz ardı etmek böyle bir haber sitesine yakışı kalmadı. SU DEPOSUNU BASMAK adı altında yaptığınız haberin aslını astarını bilmeden böyle bir haber yapmak hoş olmamış. Taşra ve köy yerlerine faydalı olacak bir SU DEPOSU İÇİN hiç kimse TAŞLA SOPAYLA saldırmaz. Ama KARŞINIZDAKİ SİLAH VE TÜFEKLE SALDIRMAZSA... Objektif olun, dürüstlük ilkesini göz önünde bulundurun ve olayları üstünkörü gördüğünüz gibi ÇARPITARAK haber yapmayın.

0 0 Cevap Yaz
Ercüment Arslan 11 Ekim 2022 09:16

Lütfen huzurun en güzel yaşandığı ilçemizde problem çıkmasın.. kimin suçlu olduğuna bakmayın barışın ve dünyanın malına meyl etmeyin. Her iki köyümüzdeki güzide dostlarıma selam olsun

0 0 Cevap Yaz
duyurular DUYURULAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir