2015 Çelikhan’ın Yılı Oldu

A
a

Çelikhan Kaymakamı Adem Kaya, Belediye Başkanı Mustafa Bulut ve sitemiz Editörü Mustafa Aloğlu, kaymakamlık makamında bir araya gelerek 2015 yılında yapılan çalışmaları değerlendirerek 2016 yılında yapılması düşünülen hizmetler konusunda fikir alış verişinde bulundular.

2015 yılının Çelikhan için bir milat olduğu gerçeğinin ortaya çıktığı görüşmede, 2016 yılında aynı tempo ile devam etmesi için yapılabilecekler konusunda fikir alış verişinde bulunuldu.

Gerek Kamu yatırımlarında, Gerek Kaymakam Adem Kaya’nın iyi koordinasyon sağlamasında ve gerekse de Belediye Başkanı Mustafa Bulut’un siyasi deneyimini kullanarak memlekete kazandırdığı hizmetler açısından bakıldığında son derece verimli bir yıl geçirdiği tüm halkın ortak kanaati…

Kaymakam Adem Kaya, geçmiş dönemden kalan projeleri takip ederek belirli bir noktaya getirdi. Yapılan işleri bizzati günlük takip ederek çalışmanın verimini artırdı.

Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut ise daha önce 2 dönem belediye başkanlığı yaptığı dönem kadar işi neredeyse bu yıl yaparak halka büyük bir memnuniyet hissi verdi.

Ak Parti içinde ki  bağlantılarını iyi kullanarak Çelikhan’a yapılması gerekenleri bir bir hayata geçirmeye devam etti.

2015 yılının en anlamlı hizmetleri Çelikhan- Malatya yolu bitirilerek hizmete girdi. Çat Barajı Tüneli ihale edilerek ilk kazma vuruldu.

Belediye çalışmaları konusunda ise büyük hizmetler yapıldı.
2016 yılında aynı tempo ile devam edeceğini belirten Başkan Bulut, görev süresi doluncaya kadar Çelikhan’ın tüm cadde ve sokaklarını temizleyeceğini ve kamu yatırımları konusunda gerekenin yapılması için çalışmaya dvam edeceğini ifade etti.

2016 yılında en önemli çalışmasının Çelikhan çayının ıslah edilmesi işi olacağını belirten Başkan Bulut, bununla birlikte bir çok projenin devam edeceğini kaydetti.

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

duyurular DUYURULAR
arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir