HASTANEYE YENİ BAŞHEKİM

Çelikhan 13 Aralık 2017 11:03
Videoyu Aç HASTANEYE YENİ BAŞHEKİM
A
a

Çelikhan Devlet Hastanesinde iç hastalıkları uzmanı polikliniğinde görev yapan Uzm. Dr. Hanife Bolat, Çelikhan Devlet Hastanesi Başhekimi olarak göreve başladı.

      2010 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Uzm. Dr. Hanife BOLAT, 2010-2011yılları arasında BİTLİS 112 ACİL sağlık hizmetlerinde 6 ay kadar pratisyen hekim olarak çalıştı. Asistanlığını 2011- 2015 yılları arasında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesinde İç Hastalıkları kliniğinde tamamladı. Ağustos 2015 te uzman hekim olarak Çelikhan Devlet Hastanesi’nde zorunlu hizmete başladı. 5 Aralık’ta asaleten bakanlık tarafından Çelikhan Devlet Hastanesine hastane yöneticisi ve başhekim olarak atandı.
 
       Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Hanife BOLAT; mevcut kapasiteyi ve hizmet alanlarını daha üst seviyeye çıkarmayı esas ilke edineceğini vurguladı. Vatandaşın beklentisini karşılayacak şekilde yaptığımız görevi en iyi biçimde sürdürebilmek ve enerjisi yüksek bir tempoyla çalışmalarını her geçen gün arttırarak devam edeceğini söyledi.
 
Kaynak : Çelikhan Haber
1000
icon
Yunus 13 Aralık 2017 12:03

Bence çok iyi bir karar Hanife hocamizida tebrik ediyorum.

0 5 Cevap Yaz
duyurular DUYURULAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir