DEVLET HASTANESİ HİZMET KALİTESİ TESCİLLENDİ

Sağlık 30 Haziran 2016 12:50
Videoyu Aç  DEVLET HASTANESİ HİZMET KALİTESİ TESCİLLENDİ
A
a

Geçtiğimiz ay içinde Çelikhan Devlet Hastanesinin 2015 yılında aldığı OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Belgesi yenilendi ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesi alındı.

Çelikhan Devlet Hastanesi Başhekimi Yrd.Doç.Dr.Agah Bahadır ÖZTÜRK, belgelendirme sürecinden dolayı memnuniyetini belirterek, ekip anlayışı içerisinde yürüttükleri başarılı çalışmalar sonucunda,  tarafsız kuruluşlarca yapılan gerekli denetlenme süreçleri ve işletme içerisinde ki gerekli kontroller neticesinde hak kazanılan uluslar arası olan bu belgelerin alınmasından dolayı mutluluğunu dile getirdi.
Böylelikle hastanemizde iş sağlığı ve güvenliği kültürü çerçevesinde çalışan,hasta ve hasta yakınlarımıza ‘Sıfır İş Kazası’ ile hizmeti sunmayı  taahhüt etmekteyiz. Uluslararası geçerliliği olan kalite belgesi ile hastanemizin son 3.5 yıl içerisindeki kurumsallaşma ve yenilenme sürecinde harcanan üst düzeydeki emek karşılık bularak tescillenmiş oldu.
Sürekli yenilenen kalite anlayışı ile vatandaşa en iyi şekilde hizmet edebilmek için ekip anlayışı içinde çalışmalarının devam edeceğini ifade ederken, emeği geçen hastane yöneticilerine ve mesai arkadaşlarına teşekkür etti.
 
Kaynak : Çelikhan Haber
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

duyurular DUYURULAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir