Çelikhan Haber'den Kaymakam UÇAR'a Hoşgeldin Ziyareti

Çelikhan 28 Temmuz 2020 15:37
Videoyu Aç Çelikhan Haber'den Kaymakam UÇAR'a Hoşgeldin Ziyareti
A
a

Çelikhan Haber yerel medya sitesi olarak Çelikhan Kaymakamlığına atanan Necdet UÇAR'ı göreve başlaması münasebetiyle makamında ziyaret ettik.

13 Temmuz tarih 2020/362 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Çelikhan Kaymakamlığına atanan Necdet UÇAR, 27.07.2020 tarihinde Çelikhan'da göreve başladı. 

Çelikhan Haber ailesi olarak Kaymakam  Necdet UÇAR'a makamında hoşgeldin ziyaretinde bulunduk. Son derece sıcak bir şekilde bizleri karşılayan Kaymakam UÇAR ile Çelikhan için önemli bir yere sahip olan Tütün meselesi ve Yüzen adalar konusunda yaptığımız görüşmede; Yüzen adaların yeterince tanıtılamadığını, bu nedenle böylesine önemli bir doğal güzelliğin henüz pek bilinmediğini ifade eden Kaymakam UÇAR, İlçedeki Mesire alanlarının ve Çat Barajı (eski adıyla Sazlıca Gölü) gibi doğal güzelliklerin çeşitli projelerle Turizme kazandırılıp İlçe ekonomisine katkı sağlanması gerektiğini ifade etti.

Tütün konusunu da yakından takip ettiğini belirten Kaymakam UÇAR, konunun muhataplarıyla görüştükten sonra bu konuda gerekli adımların atılacağını ve Kooperatifler kanalıyla yasal bir şekilde üreticiyi mağdur etmeyecek bir düzen oluşması için elinden geleni yapacağını belirtti. 

1000
icon
çelikhanlı 28 Temmuz 2020 23:07

Sayın kaymakamım size göre odanın sol köşesin de duran priz ve kablolar çirkin duruyor haberiniz olsun.

0 1 Cevap Yaz
duyurular DUYURULAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir