Çelikhan Haber Ailesi Olarak Kaymakamı Ziyaret Ettik

Çelikhan 27 Eylül 2018 17:53
Videoyu Aç Çelikhan Haber Ailesi Olarak Kaymakamı Ziyaret Ettik
A
a

Çelikhan Haber ailesi olarak göreve yeni başlayan Çelikhan Kaymakamı Abdullah Demirdağ'ı makamında ziyaret ettik.

31.08.2018 tarih ve 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Çelikhan Kaymakamlığı' na atanan Kaymakam Abdullah Demirdağ 24.09.2018 tarihinde ilçemizdeki görevine başladı. Çelikhan Haber ailesi olarak Kaymakam  Abdullah Demirdağ'a makamında hoşgeldin ziyaretinde bulunduk. Son derece sıcak bir şekilde bizleri karşılayan Kaymakam Demirdağ Sitemize şu açıklamalarda bulundu:

"Yeni görev yerimde yapacağımız hizmetlerde Vatandaşlarla, Kamu Kurumlarıyla, Yerel Yönetimlerle, Sivil Toplum Kuruluşlarıyla, Basın mensuplarıyla ve Muhtarlarla sürekli istişare içinde olacağız. İlçenin sorunlarını hep beraber tartışıp bunlara mümkün olduğunca çözümler üreteceğiz. Görevimiz boyunca istişare ruhuna uygun olarak sürekli vatandaşlarla iç içe olacağız. Okul, parke taşı, kamu hizmetleri ihale edilir yapılır, önemli olan gönülleri yapmaktır. Biz inşallah Çelikhan'a hem hizmet etmeye, hem de gönül yapmaya geldik. Görevimiz bitip burdan ayrıldığımızda ardımızdan hayır duası edilecek hizmetler yapmayı Rabbimiz bizlere nasip eder inşallah." dedi.
 
1000
icon
Davut AKPINAR 27 Eylül 2018 19:23

SÖYLEM GÜZEL İNŞALLAH EYLEMDE GÜZEL OLUR.İLÇE BİR YILDIR BU SÖYLEME HASRETTİ.İLÇENİN AVCILARA DAĞCILARA DEĞIL BABA GİBİ ADAMLARA İHTİYACI VAR.HOŞ GELDİN GENÇ KAYMAKAMIM.RABBIM YAR YARDIMCIN OLSUN.

1 1 Cevap Yaz
duyurular DUYURULAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir