Alt Yoldaki Şelale Ve Köprü Kaldırıldı

Çelikhan 20 Şubat 2020 19:35
Videoyu Aç Alt Yoldaki Şelale Ve Köprü Kaldırıldı
A
a

Çelikhan'da Süleyman Demirel Caddesi üzerinde bulunan harabe durumundaki Köprü, Şelale ve yanındaki kulübeler kaldırıldı.

Önceki Belediye Başkanı Mehmet Bora döneminde peyzaj amacıyla yapımına başlanan Süleyman Demirel Caddesi üzerindeki Şelale, Köprü ve yanındaki kulübelerin inşaatı tamamlanmadan Belediye seçimleri yenilenmiş ve seçimi kazanan Mustafa Bulut döneminde herhangi bir çalışma yapılmadığı için atıl duruma düşmüştü.

Çelikhan Ortaokulu'nun hizmete açılmasının ardından öğrenci servislerinin öğrencileri indirdiği noktada yolun darlığı nedeniyle zorluk yaşaması üzerine atıl durumda bulunan yapıların yıkılması kararlaştırıldı.
Çelikhan Belediyesi tarafından alanın temizlenmesinin ardından bu bölgenin öğrenci servisi indirme-bindirme alanı olarak kullanılacağı ifade edildi.


1000
icon
Bulut un akrabası 15 Mart 2020 00:18

Ben Bulut'un bir akrabasi olarak söylüyorum ki yazık vallahi yazık ki bi iş yaptığınız yok bari belli etmeyin bırakın artık gençler yönetsin güzelim ama menfaatci güruh tarafından yönetilen memleketimi...

0 0 Cevap Yaz
113 21 Şubat 2020 11:44

acaba mustafa bulut bey saat kulesini ve mirsuyu kamelyelerini ne zaman kaldıracak onlarda daraltma yapıyor

2 0 Cevap Yaz
Çelikhanlı 21 Şubat 2020 08:53

Cumhuriyet Meydanındaki UCUBE saat kulesini de kaldırın

1 1 Cevap Yaz
tarafsız siyaset

Ne cahil adamsın sen.

0 1
Öğrenci 21 Şubat 2020 00:39

Yıkmak kolay yapmak zordur. Keşke tamamlansaydı, atıl durumda bıtakılmasaydı. Bunlar sonuçta milletin parasıyla yapılıyor. Mirsu alanı da atıl durum da onu da yıkın tam olsun... Umarım çarşı merkezde yıkılan alana güzel bir park yapılır. Millet nefes alır

0 1 Cevap Yaz
duyurular DUYURULAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Çelikhan'ın en önemli sorunu nedir?

arşiv HABER ARŞİVİ
sanalbasin.com üyesidir